Yerimiz müsait olduğu sürece Cumartesi günleri için en geç Perşembe, Pazar günleri için ise en geç Cuma günü rezervasyon kabul ediyoruz.
15 dk'dan daha uzun gecikmelerinizde masanızı beklemekte olan başka müşterilerimize verebileceğimizi önemle bildiririz.
Tarih
Geliş Saatiniz
Kişi Sayısı
Adınız
Telefon
E-Posta
Mesajınız
Güvenlik Kodu
(Toplama sonucunu yazınız)
6 + 6 = ?

Kartepe Manzara Restaurant

Kartepe Green Park yolu 7. Km
Kartepe - KOCAELI

  0-539-678 41 61
  40.676013, 30.145421
  info@kartepemanzara.com

Kocaeli Hava Durumu
     
 

İstanbul ve Kocaeli yönünden:
TEM'den Kartepe çıkışından çıkılır, Sapanca-Kartepe levhaları takip edilir. Maşukiye'ye gelindiğinde ilçenin içinden geçilerek Kartepe Kayak Merkezi yönünde kahverengi tabelalar takip edilir. Özellikle Pazar günleri alabalık vadisinde trafik sıkışıklığı olduğu için ilçe merkezindeki "Alternatif Dağ Yolu" levhalarını takip ediniz (Google Maps linki), böylece 20-30 dk zaman kazanabilirsiniz. Kartepe'ye kış aylarında kar lastiksiz, zincirsiz veya 4x4 araç olmadan çıkış zor olabilmekte, zaman zaman da jandarma kontrolünde yapılmaktadır. Kartepe yolu üzerinde 7. km'deyiz.

Ankara-Sakarya-Sapanca yönünden:
TEM'den Sapanca çıkışından çıkılır, sola Maşukiye istikmatine dönülür. Sırayla Mahmudiye, Kırkpınar, Kurtköy, Yanık ve Maşukiye'ye gelinir. Maşukiye'de ilçenin içinden geçilerek Kartepe Kayak Merkezi yönünde kahverengi tabelalar takip edilir. Özellikle Pazar günleri alabalık vadisinde trafik sıkışıklığı olduğu için ilçe merkezindeki "Alternatif Dağ Yolu" levhalarını takip ediniz (Google Maps linki), böylece 20-30 dk zaman kazanabilirsiniz. Kartepe'ye kış aylarında kar lastiksiz, zincirsiz veya 4x4 araç olmadan çıkış zor olabilmekte, zaman zaman da jandarma kontrolünde yapılmaktadır. Kartepe yolu üzerinde 7. km'deyiz.

   
Web Tasarim & Uygulamalari: IstanbulNet